BIEG DLA JOWITY

INTEGRACJA NIE TYLKO W TEORII, ALE I W PRAKTYCE

ZS NR 14 UDOWADNIA TO PO RAZ KOLEJNY

09.05.15 Bieg dla Jowity - Myślęcinek

Jowita – uczennica I klasy z naszej szkoły potrzebuje dwóch operacji, aby móc chodzić. Wielu z nas miało już sposobność okazać swoje serce i wspomóc dziewczynkę oraz jej rodziców poprzez włączanie się w różnego rodzaju działania, które cały czas mają miejsce w naszej szkole. Tym razem chcemy wesprzeć akcję "Bieg dla Jowity" organizowaną przez Stowarzyszenie Bez Ograniczeń. Pomóc może każdy z Was drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Przyjdźcie 9 maja 2015r.o godz 11:00 całymi rodzinami do Myślęcinka i weźcie udział w biegu. Zapraszamy biegaczy, osoby młodsze i starsze, te bardziej sprawne i niepełnosprawne. Można biec, spacerować, można jechać na wózku, handbike. Ponadto nasza szkoła, z Samorządem Uczniowskim Gimnazjum na czele, podjęła się organizacji stanowiska z łakociami, napojami oraz grillem. Z kolei panie ze świetlicy przygotują z uczniami prace, które będą sprzedawane podczas imprezy. Jeśli potrafisz coś upiec, przygotować, możesz przekazać jakieś słodkości czy napoje na kiermasz, czy zwyczajnie masz czas i ochotę spędzić miło czas z rodziną, wspomagając w ten sposób JOWITĘ – zapraszamy. Cały dochód ze sprzedaży łakoci, prac dzieci oraz cegiełek przekazany będzie na pomoc Jowicie. Ponadto na wszystkich biorących udział w akcji będą czekały ciekawe atrakcje, m.in. loteria z nagrodami.

UWAGA: aby wziąć udział w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - do pobrania na stronie www.bieg.bezograniczen.eu i zakupić cegiełkę w postaci wpłaty za udział w biegu na konto Jowity. Jeżeli nie masz ochoty na sport możesz tylko wykupić cegiełkę. Dorośli 15zł, młodzież 5zł lub więcej :)

Wszelkich informacji udzielają p. Kinga Zamiatowska oraz p. Agnieszka Konopińska