CITY TRAIL JUNIOR

A jednak, niewiarygodne stało się możliwe za sprawą naszych uczniów z gimnazjum. W mroźny niedzielny poranek aż 11 uczniów naszej szkoły odważyło się wystartować w przełajowych biegach CITY TRAIL JUNIOR. Przypomnę tylko, że w pierwszej serii (26.10.14) udział wzięły tylko 3 dziewczyny, aż strach pomyśleć co będzie w następnych seriach.
II seria zawodów odbyła się 30.11.14 w Myślęcinku na dystansie 3000m.

Mimo ujemnej temperatury nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty, wśród chłopców:
SADKOWSKI Adrian był V,  ROGALA Rafal VI, PISKALSKI Jakub VII,  KŁOSOWSKI Krzysztof VIII,  LEWANDOWSKI Jakub    IX,  RUTKOWSKI Michał X, CHODAN Piotr XI
a wśród dziewcząt: FORDON Ania IV, WISNIEWSKA Karina V, MENDEL Karolina VI, KOWALSKA Klaudia VII, KAZUBOWSKA Marta VIII.

NASTĘPNA SERIA ODBĘDZIE SIĘ 21.12.14 (NIEDZIELA)
WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY!!!! BIEGAĆ " KAŻDY MOŻE, TROCHĘ LEPIEJ TROCHĘ GORZEJ"  W TEJ ZABAWIE WYGRYWA KAŻDY KTO ZAŁOŻY TRAMPKI. :)

więcej informacji na str. www.citytrail.pl
                                        K.Z.