"Z ŻYCIA SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2017/2018

 Miss i Mister szkoły wybrany!
Z okazji pierwszego dnia wiosny wybraliśmy tych, którzy okazali się tymi naj...

Kandydaci walczyli do ostatniej minuty.
Gratulujemy zwycięzcom!

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

SU


 

Walentynki 2018

MIŁOŚĆ jest odczuwalna przez nas praktycznie od samego początku, a wciąż tak trudno ją zdefiniować. Dla niektórych jest to czysta chemia, a dla innych uczucie żywo wyjęte z książki dla nastolatków. Jednak wszyscy jesteśmy w jednym zgodni - miłość jest w życiu potrzebna. Czasem rani, innym razem dzięki niej uśmiech nie schodzi z twarzy. Jednak  czy warto żyć bez miłości.
Natalia Rumińska SU

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII


 

Karnawał w Integracie!

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. U nas, przy Kcyńskiej 49 było kolorowo, czyli jak na karnawał przystało.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

 

 


Okazuje się, że w naszej szkole mamy ukryte talenty muzyczne, co ujawniło się podczas playback show.
Byliście świetni.
Wygranym klasom gratulujemy.
ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

 


 

"Rudolf zmęczony, lecz uśmiechnięty,
Przez Mikołaja dziś jest ciągnięty.
Z nim zaś prezentów wór okazały.
Czy dojdą na czas? Kciuki trzymamy".

W naszej szkole kciuki trzymaliśmy bardzo mocno i dzięki temu Mikołaj nas odwiedził.
Zobaczcie sami...

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

SU

 


 

Nie płacz, misiu, głowa w górę,
Raz dwa chustką otrzyj łezki,
Bo zamoczysz futro bure
I fartuszek swój niebieski.
Dzisiaj czasu mam niewiele,
Bo piszę kółka w zeszycie,
Lecz przyrzekam, że w niedzielę
Wynagrodzę cię sowicie.
Czarną kredką po papierze
Będę w łapce twej wodziła…
Wtedy sam mi przyznasz szczerze,
Że nauka to rzecz miła.
A gdy poznasz już literki,
Laski, kółka zakrętasy,
Choć żeś grubas i śpioch wielki,
W teczce wezmę cię do klasy.
H. Chruścielewska
 Do klas przybyły różne misie: grube, chude, duże, małe, pluszowe i kudłate. A wszystko to z prostej przyczyny - DNIA PLUSZOWEGO MISIA.

FOTOGALERIA
SU


 

Dzień 13.10.2017r. rozpoczął się pysznie! Najpierw tort dla wszystkich nauczycieli wraz z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej od naszej wspaniałej Rady Rodziców, a potem na wesoło scenki z "życia szkoły" w wykonaniu naszych równie wspaniałych i utalentowanych uczniów i nauczycieli! Pięknie dziękujemy! fot. Leszek Czaplewski, Grzegorz Idzikowski

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

 


 

W tym roku szkolnym wybory do władz samorządu uczniowskiego stały się historyczne. Pierwszy raz w historii naszej szkoły dwa dni przed finałem zorganizowaliśmy debatę wyborczą, którą można jeszcze raz obejrzeć na kanale szkolnej telewizji INTEGRAT TV.
Ponadto przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji "Samorządy mają głos" i potwierdziliśmy, że z demokracją jesteśmy za pan brat. Przeprowadziliśmy wybory równe, powszechne, bezpośrednie i tajne.
Uprawnionych do głosowania  było 423 osoby, a głosy oddało 247 osób. Głosów ważnych było 203.
Wyniki przedstawiają się następująco:
- Szymon Matuszczak - 97 głosów,
- Oliwia Ziętak - 74 głosy,
- Weronika Nalazek - 32 głosy.
 
Przewodniczącym SU został SZYMON MATUSZCZAK.
Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

FOTORELACJA Z WYBORÓW DO SU

 

 


 

Dzień CHŁOPAKA
W DNIU CHŁOPAKA ślemy życzenia: samych radości i życzeń spełnienia, kochanej osoby do przytulania, bratniej duszy do pogadania, zdrowie niech Ci dopisuje, auto niech Wam się nie psuje. Ogólnie życia beztroskiego, kolorowego i szałowego, byście czasami o nas śnili i zawsze tacy słodcy byli, byście słoneczne mieli poranki - a to wszystko ślą Wasze koleżanki.
Dzień Chłopaka w naszej szkole świętowaliśmy bardzo hucznie. Chłopcy w tym roku otrzymali aż trzy prezenty: glejt (na tak zwaną czarną godzinę), drożdżówkę (realizujemy zasadę: przez żoładek do serca) i taneczne życzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOGALERIA

Dodatkowe informacje