DZIEWCZYNY - KODUJEMY!

WSZYSTKIE DZIEWCZĘTA W WIEKU 12-18 LAT ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE FIRMY GOOGLE:)

ZALOGUJCIE SIĘ, ZMIERZCIE Z ZADANIAMI I WYGRYWAJCIE NAGRODY.

TRZYMAM KCIUKI:)

OTO LINK DO KONKURSU:

https://events.withgoogle.com/dresscode/ 

I JESZCZE DEDYKACJA  DLA   PODEJMUJĄCYCH WYZWANIE :)

https://vimeo.com/131076479

OLA TARCZYŃSKA- PAJOR

AKADEMIA PROGRAMOWANIA PODSUMOWANIE

Kolejna edycja Akademii Programowania za nami. Dziękuję Wszystkim Uczniom za zaangażowanie i reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim projekcie wspieranym przez Stowarzyszenie Talent oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.. Mam nadzieję, że spotkamy się w edycji wiosennej.

Czytaj więcej: AKADEMIA PROGRAMOWANIA PODSUMOWANIE

KODUJEMY!

W naszej szkole odbywają się zajęcia z kodowania: "Godzina Kodowania" oraz "Koduj z Klasą". Koduj z Klasą to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach w klasach I-III. W ramach zajęć dzieci uczą się programowania w intuicyjnym języku Scratch. Programowanie uczy kluczowych umiejętności, niezbędnych we współczesnym świecie: logicznego myślenia, samodzielnego dochodzenia do rozwiązań, wyciągania logicznych wniosków, ale także jakże ważnej współpracy w grupie oraz cierpliwości. Godzina Kodowania to pierwszy krok w podróży do wiedzy o tym, czym jest prawdziwa informatyka, jak działa nowoczesna technologia i jak tworzyć w niej nowe aplikacje. 

Na zdjęciach uczniowie klasy 2c i 2d                                     Agnieszka Prokopowicz

AKADEMIA PROGRAMOWANIA

SERDECZNIE ZAPRASZAM UCZNIÓW KLAS 4-6 SP DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH AKADEMII PROGRAMOWANIA.

AKADEMIA PROGRAMOWANIA TO CYKL 8 SPOTKAŃ, PODCZAS KTÓRYCH ZGŁĘBIMY TAJNIKI SCRATCH'A, JĘZYKÓW PROGRAMOWANIA LOGO ORAZ PYTHONA.

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W PIĄTKI W GODZ. 15.00-17.00, OCZYWIŚCIE W SALI KOMPUTEROWEJ:). ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA 17.10.2015 R.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ- JEST TYLKO 10 MIEJSC.

ZAPRASZAM

A. TARCZYŃSKA-PAJOR

Dodatkowe informacje