ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016

Nazwa

Prowadzący

Termin

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IVb

Izabela Siegert

Poniedziałek 7:30-8:20

Rewalidacja dla klasy IVb

Izabela Siegert

 

 Poniedziałek 8:20-9:05

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 1c

Marlena Włodarczyk-Bieńkowska

Wtorek 11:00-11:45

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 2a

Barbara Borowicz

Piątek 12:10-12:55

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 3c Małgorzata Nowacka   Poniedziałek 7:30-8:15
Klub szóstoklasisty z języka polskiego klasa 6a i 6b Agnieszka Lewandowska

Poniedziałek 13:10-13:55 - 6a

Wtorek 14:05-15:00 - 6b

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

 

Agnieszka Lewandowska Poniedziałek 14:05-15:00
Bąbel Matematyczny

Agnieszka Prokopowicz

Marlena Włodarczyk- Bieńkowska

 

  Czwartek 13:05-13:55

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 2c

Aleksandra Meier

 

 

Poniedziałek 14:05-14:50

 

Klub piątoklasisty Anna Małek-Kowalkowska  Od II semestru
Klub trzecioklasisty Dagmara Wojtaluk
Poniedziałek 15:45-16:30
 

Klub szóstoklasisty klasa 6a,b,c

Marlena Wełnicka

Wtorek 15:00-16:35

Co 2 tygodnie

Klub szóstoklasisty

 

Ewa Kożuchowska

 Wtorek 7:30-8:15

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego

Ewa Kożuchowska

Czwartek 7:30-8:15

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego klasy 4 Agnieszka Konopińska

Piątek 7:30-8:20

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego klasy 5

Agnieszka Konopińska

 

 

Środa 7:30-8:20 

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze - rewalidacja

Beata Lewandowska

Wtorek 8:20-9:05

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze - rewalidacja

Beata Lewandowska

Wtorek 10:10-10:55

Klub szóstoklasisty – język angielski

Jolanta Konarzewska

Wtorek 15:00-15:45

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego

Jolanta Konarzewska

Wtorek 13:10-13:55

Co 2 tygodnie

Zajęcia wyrównawcze dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu

Sylwia Marecka

Wtorek 10:10-10:55

Trening zastępowania agresji

Sylwia Marecka

Poniedziałek 7:30-9:00

Alternatywne metody komunikacji

Ewa Redlarska-Tuchalska

Czwartek 9:05-9:55

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z przyrody

Anna Woroniecka

Wtorek 14:05-16:00

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 2b

Aleksandra Graf

Środa 9:10-9:55

Praca na zachowaniami niepożądanymi

Joanna Brzustewicz-Ziółkowska

Czwartek 13:10-13:55

Klub szóstoklasisty

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Wtorek 14:05-14:50

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki klasa 5a i 5b

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Poniedziałek 15:50-16:35
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki klasa 4c

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Wtorek 14:05-14:50

Co 2 tygodnie

Bąbel matematyczny klasa 1a

Aleksandra Jóźwiak

Piątek12:10-12:55

Terapia ruchowa klasa 4a

Magdalena Wojtecka

Poniedziałek 9:10-9:55

Zajęcia logopedyczne

Magdalena Wojtecka

Środa 13:10-13:55

Klub szóstoklasisty klasa 6b dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Monika Mojsiewicz Piątek 8:20-9:05

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Katarzyna Kozikowska Środa 9:10-9:55

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w ramach klubu szóstoklasisty

 

Joanna Brzustewicz - Ziółkowska

 Piątek 13:10-13:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy 6

Monika Mojsiewicz

Poniedziałek 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

Violetta Mrozińska

Poniedziałek 11:00-11:45

Dodatkowe informacje