ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

ROK SZKOLNY 2017/2018

Nazwa

Prowadzący

Termin

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klas 5c

Monika Mojsiewicz

Czwartek 12:10-12:55
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów klasa IIIbg z przedmiotów (matematyka, fizyka, chemia) Kinga Strzelec Wtorek 11:00-11:45Czwartek 8:20-9:05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 1bp Aleksandra Graf Poniedziałek 14:00-14:45Piątek 15:00-15:45
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów z j. polskiego Małgorzata Nowacka Piątek 11:00-11:45
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów klasa 1aSP Barbara Borowicz  Wtorek 10:15-11:00
Rewalidacja ruchowa Beata Kiełczewska Poniedziałek 16:00-16:45
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów klasa IIIdg Małgorzata Barciszewska-Krupka Poniedziałek 9:10-9:55

Klub trzecioklasisty z języka polskiego gimnazjum

Joanna Świetlik

Czwartek 8:20-9:05

Klub trzecioklasisty z j. angielskiego

Maja Gruszka Wtorek 7:30-8:15Środa 15:50-16:35na przemian

Klub trzecioklasisty język niemiecki

Agnieszka Meger Środa 7:30-8:15

Nauka czytania i pisania

Siegert Izabela Czwartek 7:30-8:20

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla dzieci z dyleksją klasy 4-6

Kacprzak Małgorzata Czwartek 15:50-16:35

Klub gimnazjalisty

Monika Dymarkowska-Baron Czwartek 9:10-9:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

Kaniewska Alicja Poniedziałek 12:10-12:55

Klub trzecioklasisty gimnazjum

Lucyna Szypulska-Kamyk Środa 15:00-16:00

Klub trzecioklasisty matematyka gimnazjum 3b

Dariusz Laskowski

Środa 14:50-15:40

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii

Karolina Zinkiewicz

Wtorek 15:00-15:45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego

Krystyna Giemsa

Środa 12:10-12:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kamila Wiśniewska

Czwartek 15:00-15:45co dwa tygodnie

Zajęcia wyrównujące szanse  dla uczniów klasy 1b SP

Urszula Boguszewska

Czwartek 11:00-11:45

Zajęcia wspomagające rozwój ucznia

Andrzej Szewczykowski Poniedziałek 15:00-15:45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasa 6

Katarzyna Borkowska Wtorek 15:00-16:00

Zajęcia logopedyczne

Milak-Drażdżewska Aleksandra Piątek 15:00-16:00

Zajęcia wyrównujące szanse  - terapie logopedyczne klasy 2-3 SP

Ewa Redlarska - Tuchalska Czwartek 13:10-13:55

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. niemieckiego gimnazjum

Leszek Czaplewski Czwartek 14:00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasa 3dSP

Halina Holz Poniedziałek 14:50-15:35Piątek 13:10-13:55

Klub trzecioklasisty dla uczniów niepełnosprawnych –gimnazjum klasa 3ag

Dorota Marchlewska Poniedziałek 8:20-9:05co dwa tygodnie

Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów

Marta Semrau II i IV Czwartek 14:50-15:35

Zajęcia wspomagające rozwój ucznia

Woźniak Hanna Piątek 11:00-11:45
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego

Ewa Kożuchowska

Poniedziałek 13:10-14:00
Klub trzecioklasisty SP

Katarzyna Kozikowska

Wtorek 15:50-16:35
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Marlena Zawada - Mandrzejewska

Poniedziałek 14:05-14:50Klasy 4a,4b,4dPiątek 7:30-8:15Klasa 6c
Zajęcia wyrównujące szanse

Violetta Warzecha

Piątek 15:00-15:45
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów z matematyki Marlena Wełnicka Czwartek  15:00-15:45
Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów klasa 1cSP Sylwia Marecka Środa 13:10-13:55Czwartek 9:05-9:55

Dodatkowe informacje