KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

ROK SZKOLNY 2017/2018

Nazwa

Prowadzący

Termin

Etyka

Małgorzata Torzewska

Czwartek 14:05-14:50

Zajęcia przygotowujące do konkursu historycznego

Andrzej Szewczykowski

Poniedziałek 15:45-16:30

Co 2 tygodnie

Innowacja pedagogiczna- „Mój udział w życiu społecznym”

Izabela Szweda

Według harmonogramu

Szkoła Fantazji

Jolanta Kotlarek

Czwartek 15:00-16:30

Innowacja Pedagogiczna – „Mały Poliglota” klasa 1a

Barbara Borowicz

Agnieszka Bayer

Patrycja Łuczywek

 

Według harmonogramu

 

Zespół „Z dołu do góry” – pedagogika cyrku

Magdalena Ostafin

Anna Adamska

Joanna Jaracz

Ewa Redlarska-Tuchalska

 

Środa 16:30-18:00

Kodowanie na dywanie

Dagmara Wojtaluk

Czwartek 13:00-13:45

Bąbel matematyczny

Aleksandra Jóźwiak

Piątek 13:10-14:00

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Karolina Zinkiewicz

Renata Pietryga

Degowska Agnieszka

Wtorek  17:00 -18:30

oraz według potrzeb

Koło matematyczne

Marlena Wełnicka

Wtorek 15:00-15:45

Warsztaty konkursowe z matematyki

Marlena Wełnicka

Piątek 15:00-15:45

Innowacja „Poznawanie  przez doświadczenie” klasa 6a

Anna Woroniecka

Środa 15:00-16:30

co 3 tygodnie

Chór szkolny Cantabile

Jacek Szacho-Głuchowicz

Czwartek 15:00-16:35

Przyroda dla każdego

Anna Woroniecka

Wtorek 14:50-15:35

Ognisko misyjne klasy SP i G

Liliana Gaul

Hanna Siemiątkowska

Dorota Kiedrowska

Czwartek 13:10-14:40

lub

16:00-17:30

Kodowanie klasa 2aSP

Agnieszka Prokopowicz

Poniedziałek 12:10-13:00

Kodowanie klasa 2bSP

Agnieszka Prokopowicz

Środa 15:00-15:45

Kodowanie  klasa 1a,1b,1c

Agnieszka Prokopowicz

Poniedziałek 15:00-16:00

Robotyka - gimnazjum

Agnieszka Prokopowicz

Wtorek 15:00-16:00

Mała Orkiestra

Magdalena Gut

Aleksandra Jóźwiak

Poniedziałek 11:00-12:00

 

„INTEGRAT TV”

Monika Dymarkowska- Baron

Według harmonogramu

Mała Orkiestra

Magdalena Gut

Wtorek 12:30-13:10

Świetlica na sportowo

Kinga Zamiatowska

W czasie przerw i okienek

Robotyka i programowanie

Szurpita Barbara

Wtorek 15:00-16:30

Zajęcia z j. angielskiego

Urszula Boguszewska

Czwartek 7:30-8:15

Przystanek kultura

Judyta Piaskowska

Wyjścia na imprezy kulturalne według harmonogramu

Kółko matematyczne

Katarzyna Borkowska

Poniedziałek 13:00-14:00

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działanie świat ciekawszy się stanie”

Joanna Brzustewicz- Ziółkowska

Według harmonogramu

Spacer z bezdomniakiem

Joanna Juryś

Kinga Strzelec

Soboty 13:00-17:00

według harmonogramu

Innowacja biologiczna

Joanna Juryś

Kinga Strzelec

Według harmonogramu

Zajęcia dla uczniów zdolnych - biologia

Joanna Juryś

Piątek 7:30-8:15

Szkolny klub turystyki kwalifikowanej

Beata Kiełczewska

Krzysztof Maćkowiak

Listopad-grudzień

Maj-czerwiec

Teatrzyk Company 37

Joanna Pestka

Czwartek 14:50-15:35

Innowacja „Badam, poznaję, rozumiem”

Dorota Klonowska

Karolina Zinkiewicz

Według harmonogramu

UKS Tęcza

Michał Araszewski

Środa 16:00-18:00

UKS Tęcza

Szymczak Patryk

Środa 16:00-18:00

Czwartek 16:00-18:00

UKS Tęcza

Mikołaj Ludka

Poniedziałek 16:00-18:00

Zajęcia sportowe dla gimnazjum SKS

Michał Araszewski

Środa 18:00-19:00

SKS chłopcy SP

Mikołaj Ludka

Poniedziałek 18:00-19:00

 

„Kulturalna Bydgoszcz”

Ewa Hildebrandt

Barbara Głowacka

Magdalena Wojtecka

Wyjścia – według harmonogramu

Innowacja pedagogiczna „Green English”

Joanna Pestka

Renata Pietryga

Według harmonogramu

Terapia logopedyczna klasa 4d

Magdalena Wojtecka

Czwartek 8:20-9:05

100 pomysłów na czas wolny

Agnieszka Pinkosz-Ćwikła

Piątek 11:00-12:00

Zajęcia z uczniem zdolnym

Marta Semrau

Piątek 14:50-15:45

I piątek m-ca

Spotkania z kulturą i językiem francuskim

Jarosław Truszczyński

Środa 15:50-16:35

City Trail– niedzielne bieganie

Kinga Zamiatowska

15.10, 19.11, 10.12, 28.01, 25.02, 25.03

 Innowacja pedagogiczna - English in your everyday life

Orłowska Katarzyna

Czwartek 13:10-13:55

Amatorska Szkoła Aktorska

Justyna Kosicka

Środa 15:00

Zajęcia rekreacyjno sportowe z elementami aktywnej turystyki klasy 4-6SP

 

Jakubowska Katarzyna

 

Według harmonogramu

Terapia zachowań niepożądanych

Grzegorz Idzikowski

Wtorek 9:10-9:55

Kółko kulinarne

Lidka Jankowska

Wtorek 14:00-15:30

co 2 tygodnie

Innowacja pedagogiczna ”Z lustrzanką na talerzu” klasa 4aSp

Justyna Łobejko – Jaszczerska

Lidka Jankowska

 

Wtorek co 2 tygodnie

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działanie świat ciekawszym się staje”

 

Jolanta Konarzewska

 

Cyklicznie przez cały rok

Koło języka angielskiego 5a

Koło języka angielskiego 5b

Koło języka angielskiego 6a

 

Jolanta Konarzewska

Poniedziałek 13:10-13:55

Środa 14:05-16:00

Matematyczaki

Joanna Koszowska

Czwartek 15:00-15:45

Kółko konkursowe

Joanna Koszowska

Piątek 12:10-12:55

Zajęcia ortograficzne klasa 3cSP

Anna Kocieniewska

Poniedziałek 11:00-11:45

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działanie świat ciekawym się staje”

Małgorzata Torzewska

Monika Mojsiewicz

 

 

Środa 13:10-13:55

Kółko biblioteczne /

Zajęcia z historii

Beata Jaros

Marlena Świątek

Poniedziałek 14:00-15:00

Wtorek 8:20-9:05

Kółko matematyczne

Meier Aleksandra

Czwartek 9:05-9:55

Kółko polonistyczne „Od słówka do słówka i mądrzejsza główka”

Mrozińska Violetta

 

Wtorek 15:00-15:45

 

Warsztaty folklorystyczne

Meier Aleksandra

Sylwia Marecka

Justyna Kosicka

 

Środa 14:00-14:45

„Bąbel matematyczny” klasa 3cSP

Marlena Włodarczyk - Bieńkowska

Poniedziałek 13:00-13:45

Wolontariat dla uczniów klasy 7, II-III gimnazjum

Elżbieta Stawiarska

Według harmonogramu

Zajęcia z języka angielskiego 4d

Patrycja Łuczywek

Wtorek 14:15-15:00

Bąbel matematyczny klasa 3aSP

Arleta Krasoń

Piątek 12:20-13:10

Kółko logopedyczno-plastyczne „Sprawna rączka i języczek”

Marta Janczukowicz

Beata Lewandowska

Piątek 10:10-10:55

oraz według potrzeb

1-2h w tygodniu

Ćwiczenia koncentracji uwagi

Wiesława Bramska

Środa 15:00-15:45

2x w m-cu

Programowanie klasa 5b, 5c

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Piątek 15:00-15:45

Fizyka dla każdego

Kacprzak Małgorzata

Czwartek 15:00-15:45

Programowanie klasy 3 SP

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Wtorek 11:00-12:55

Programowanie klasa 5a

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Czwartek 15:00-15:45

Zajęcia Polska Akcja Humanitarna „SOS”

Strehlke Dominika

Cyklicznie przez cały rok zgodnie z akcjami PAH

„Kultura w zasięgu”

Strehlke Dominika

Według harmonogramu wydarzeń kulturalnych

Klub Młodego Czytelnika

Hanna Opara

Piątek 10:10-10:55 lub 11:00-11:45

Innowacja pedagogiczna „Poznawanie przez doświadczenie”

Kacprzak Małgorzata

Według harmonogramu

Gazetka Szkolna

Anna Małek – Kowalkowska

Wtorek 14:00 od grudnia co 3 tygodnie

„W co się bawić” zajęcia kulinarno – kulturalne klasa 7c

Ewa Kożuchowska

Anna Małek – Kowalkowska

Piątek 16:00-19:00

Raz w miesiącu

Kółko języka angielskiego

Ewa Kożuchowska

Piątek 14:50-15:35

Kącik zakręconego trzecioklasisty

Brol Joanna

3ag wtorek 8:20

3bg środa 14:00

3cg środa 14:50

3dg poniedziałek 14:00

1 w m-cu od X.2017-I.2018

Chemia dla zdolnych - III aG, IIIcG

                          - III bG

Magdalena Adamowicz

Poniedziałek 14:50-15:35

albo Wtorek 14:50-15:35

Szkółka biegowa „Biegamy po szkole”

 Aleksandra Tatulińska

Sobota 11:00-13:00

Według potrzeb

Zajęcia szachowe

Arkadiusz Kozikowski

Środa 16:30

Zajęcia kulinarne „Smakoszki”

Małgorzata Łoś

Środa 15:50-17:20

Ratujemy i uczymy ratować – program dla klas 1-3 SP

Anna Woroniecka

Według potrzeb

Koło polonistyczne

Agnieszka Lewandowska

Środa 14:05-14:50

Kółko matematyczne 5a

Joanna Zaborowska

Czwartek 9:10-9:55

„Klub Młodego Fizyka”

Joanna Zaborowska

Czwartek 8:20-9:05

Wtorek 9:10-9:55

Innowacja pedagogiczna Visit Bydgoszcz

Marta Semrau

Piątek 14:50-15:45

II i IV piątek

Zajęcia terapeutyczne – Punk konsultacyjny przy SP12

Marta Kaźmierczak

Poniedziałek lub środa

15:00-16:00

po umówieniu tel.

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne

Ewa Hildebrandt

Wtorek 9:10-9:55

Zajęcia terapeutyczne – Punk konsultacyjny przy SP12

Joanna Mielewczyk

Czwartek 17:00-18:00

 

Dodatkowe informacje