KOŁA ZAINTERESOWAŃ GIMNAZJUM 2016/2017

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
GIMNAZJUM 2016/2017

Nazwa

Prowadzący

Termin

Kółko chemiczne –praca z uczniem zdolnym

Magdalena Adamowicz

Wtorek 15:45-16:30

Innowacja „Życie jest podróżą”

Karolina Zinkiewicz

Dorota Klonowska

Joanna Pestka

Cyklicznie przez cały rok

Innowacja „ Z językiem obcym przez kuchnie Europy”

Lidka Jankowska

Cyklicznie przez cały rok

Innowacja „Niemiecki dla profesjonalistów”

Agnieszka Meger

 

Cyklicznie przez cały rok

Koło języka niemieckiego

Leszek Czaplewski

Środa 14:05-14:50

Środa 15:00-15:45

Innowacja pedagogiczna „Klub Młodego Ekonomisty”

Justyna Kosicka

Violetta Warzecha

Wyjścia cykliczne poza teren szkoły

INTEGRAT TV

Monika Dymarkowska-Baron

Poniedziałek 14:00-14:45

Innowacja samorządowo-prawna z rozszerzonym angielskim kl.IId

Maja Gruszka

Pierwsza sobota miesiąca

Innowacja biologiczna

Joanna Juryś

Kinga Strzelec

Cyklicznie przez cały rok

Teatrzyk Company 37

Joanna Pestka

Piątek 14:50-15:35

Innowacja pedagogiczna – „Green English” Ekologia po angielsku.

Renata Pietryga

Joanna Pestka

Cyklicznie przez cały rok

Innowacja polityczno-społeczno-prawna – „Mój aktywny udział w życiu społecznym”

Izabela Szweda

Lucyna Szypulska-Kamyk

Cyklicznie przez cały rok

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Karolina Zinkiewicz

Renata Pietryga

Degowska Agnieszka

Wtorek  17:30 (sala gim)

od kwietnia PSP

Chór szkolny

Joanna Gasiul

Jacek Szacho-Głuchowicz

Środa 15:50-17:25

Kółko matematyczne

Violetta Warzecha

Czwartek 15:00-15:45

Poniedziałek 9:10-9:55

Robotyka

Wawrzyniak Bożena

Piątek 15:00-16:30

Klub młodego fizyka

Joanna Zaborowska

Wtorek 13:10-13:55

Piłka nożna dla dziewcząt

Michał Araszewski

Poniedziałek-czwartek

16:00-18:00

Szkolny klub turystyki kwalifikowanej

Beata Kiełczewska

Krzysztof Maćkowiak

Soboty - wiosna, jesień, zima

Piłka nożna chłopców

Szymczak Patryk

Czwartek 18:00-19:30 Orlik

„Kulturalna Bydgoszcz”

Ewa Hildebrandt

Hanna Opara

Wabnic Maria

Wojtecka Magdalena

Wyjścia – czwartki oraz inne dni ustalane indywidualnie

Wolontariat

Klub Dobrych Serc

Elżbieta Stawiarska

Według harmonogramu

Szkolny Klub Profilaktyki

Elżbieta Stawiarska

Według harmonogramu

Realizacja projektu edukacyjnego klasa IIa

Dorota Marchlewska

Środa 8:20-9:05

co 2 tygodnie

Szkoła Fantazji – Sztuka Interdyscyplinarna

Jolanta Kotlarek

Czwartek 15:00-16:30

English in your IIIa

Everyday life IIa

Orłowska Katarzyna

Według harmonogramu

 

Dodatkowe informacje