KOŁA ZAINTERESOWAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017

Nazwa

Prowadzący

Termin

Etyka

Małgorzata Torzewska

Piątek 13:10-13:55 lub Poniedziałek 12:10-12:55

zamiennie

Kółko matematyczne dla klasy 2a

Aleksandra Jóźwiak

Krasoń Arleta

Środa 11:00-12:00

Plastyczna Akademia Malucha dla klas 1-3

Jolanta Kotlarek

Środa 16:00-17:00

Szkoła Fantazji – Sztuka Interdyscyplinarna

Jolanta Kotlarek

Czwartek 15:00-16:30

Innowacja Pedagogiczna – Tropiciele klasa 3a

Barbara Borowicz

Agnieszka Bayer

Cyklicznie przez cały rok

 

Zespół „Z dołu do góry” – pedagogika cyrku

Magdalena Ostafin

Anna Adamska

Joanna Jaracz

Ewa Redlarska-Tuchalska

 

Czwartek 16:30-18:00

Gazetka szkolna

Anna Małek-Kowalkowska

Wtorek 14:00-14:45

Samorząd uczniowski

Anna Woroniecka

Wtorek 11:45-12:10

„Ratujemy i uczymy ratować”

Klasy 1-3

Anna Woroniecka

 

Według harmonogramu

Bąbel matematyczny klasa 2c

Marlena Włodarczyk- Bieńkowska

Czwartek 11:00-11:45

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Karolina Zinkiewicz

Renata Pietryga

Degowska Agnieszka

Wtorek  17:30 (sala gim)

od kwietnia PSP

Koło matematyczne 5-6 klasy

Marlena Wełnicka

Wtorek 15:00-15:45

Koło matematyczne 4 klasy

Marlena Wełnicka

Czwartek 15:00-15:45

Koło szachowe

Arkadiusz Kozikowski

Środa 14:45-15:30

Koło języka angielskiego 4a i 5a

Jolanta Konarzewska

Poniedziałek 14:50-15:45

Chór szkolny

Jacek Szacho-Głuchowicz

Joanna Gasiul

Środa 15:50-17:25

Ognisko misyjne klasy SP i G

Liliana Gaul

Hanna Siemiątkowska

Czwartek 15:45-17:15

Innowacja „Mój cyfrowy świat”

Klasa 1a

Klasa 1b

 

Agnieszka Prokopowicz

 

Piątek 8:20-9:05

Poniedziałek 11:00-11:45

Mała orkiestra

Magdalena Gut

Aleksandra Jóźwiak

Czwartek 10:10-10:55

Poniedziałek

Świetlica na sportowo

Kinga Zamiatowska

Według potrzeb

Piłka nożna dla dziewcząt

Michał Araszewski

Poniedziałek-czwartek

16:00-18:00

Innowacja pedagogiczna – Tropiciele klasa 3b

Aleksandra Graf

Urszula Boguszewska

Cyklicznie przez cały rok

Kółko plastyczne

Urszula Boguszewska

Środa 7:30-8:15

Kółko matematyczne

Katarzyna Borkowska

Piątek 13:00-14:00

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działanie świat ciekawszy się stanie”

Joanna Brzustewicz- Ziółkowska

Cyklicznie przez cały rok

Kółko Teatralne

Barbara Głowacka

Mielewczyk Joanna

Czwartek 15:00-16:00

Zajęcia uspołeczniające -świetlica

Barbara Głowacka

Środa 15:00-16:00

Szkolny klub turystyki kwalifikowanej

Beata Kiełczewska

Krzysztof Maćkowiak

Soboty - wiosna, jesień, zima

Piłka nożna dziewcząt

Michał Araszewski

Poniedziałek-czwartek

16:00-18:00

 

„Kulturalna Bydgoszcz”

Ewa Hildebrandt

Hanna Opara

Wabnic Maria

Wojtecka Magdalena

Wyjścia – czwartki oraz inne dni ustalane indywidualnie

 

 

Punkt konsultacyjny

Agnieszka Pinkosz-Ćwikła

 

 Mielewczyk Joanna

Izabela Korput

Czwartek 15:00-16:00

Indywidualne terminy

Czwartek 16:00-17:00

Piątek 14:30-16:00

Kółko języka angielskiego

Marta Semrau

Wtorek 13:10-13:55

Spotkania z kulturą i językiem francuskim

Jarosław Truszczyński

Środa 14:00-14:50

Kółko matematyczna klasa 4a

Joanna Zaborowska

Czwartek 9:10-9:55

Zajęcia sportowe- biegam bo lubię

Kinga Zamiatowska

Sobota i niedziela

Multimedialna edukacja europejska z językiem niemieckim 3d

Kamila Wiśniewska

Wtorek 8:20-9:05

Klub drugoklasisty – zajęcia wokalno – taneczne, teatralno - artystyczne

Halina Holz

Wtorek 14:50-15:45

Wolontariat klasowy

Grzegorz Idzikowski

Poniedziałek 7:30-8:15

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działania”

Jolanta Konarzewska

Cyklicznie przez cały rok

Zajęcia sportowe

Anna Kocieniewska

Poniedziałek 7:30-8:15

Język polski dla obcokrajowców

5b

6b

4b

 

Beata Jaros

 

Poniedziałek 12:10-12:55

Wtorek 11:00-11:45

Czwartek 9:10-9:55

Kółko matematyczne

Meier Aleksandra

Czwartek 11:00-11:45

W ramach innowacji dodatkowe zajęcia matematyczne

Mrozińska Violetta

Koszowska Joanna

Czwartek 7:30-8:15

Warsztaty folklorystyczne

Meier Aleksandra

Czwartek 11:45-12:30

Innowacja pedagogiczna „Przez twórcze działanie świat lepszym się stanie”

Mielewczyk Joanna

Cyklicznie przez cały rok

Zajęcia czytelnicze z elementami biblioterapii

Marlena Świątek

Środa 9:00-10:00

W ramach innowacji dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla 3c

Patrycja Łuczywek

Poniedziałek 15:00-15:45

Kółko logopedyczno-plastyczne „Sprawna rączka i języczek”

Marta Janczukowicz

Beata Lewandowska

Poniedziałek 10:10-10:55

Indywidualne terminy

Przygotowania do przedstawienia według sztuki „Wszyscy jesteśmy przeciwko agresji i przemocy”

 

Wiesława Bramska

 

Według harmonogramu

Kółko komputerowe klasy 5

klasa 2c

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Środa 16:00-17:00

Wtorek 7:30-8:15

Programowanie klasy 2

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Wtorek 12:10-12:55

W ramach innowacji zajęcia komputerowe klasy 4

Aleksandra Tarczyńska - Pajor

Cyklicznie przez cały rok

Zajęcia Polska Akcja Humanitarna

Strehlke Dominika

Cyklicznie przez cały rok

Zajęcia wyciszająco-relaksacyjne dla ucznia nadpobudliwego psychoruchowo

Milak-Drażdżewska Aleksandra

Według potrzeb

Rozwijanie kompetencji społecznych

Kacprzak Małgorzata

Piątek 7:30-8:15

Innowacja pedagogiczna „Wychowanie przez sztukę”

Kacprzak Małgorzata

Cyklicznie przez cały rok

Koło turystyczne

Anna Małek-Kowalkowska

 Ewa Kożuchowska

Cyklicznie przez cały rok

Klasowe kółko teatralne

Anna Małek-Kowalkowska

Ewa Kożuchowska

Według harmonogramu

 

Dodatkowe informacje