Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze SP 2016/2017

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE 
SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016

Nazwa

Prowadzący

Termin

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego dla klasy V

Izabela Siegert

Czwartek 15:00-15:45

Konsultacje z języka polskiego

Agnieszka Lewandowska

Czwartek 13:10-13:55

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego klasy 6

Agnieszka Lewandowska

Środa 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki dla klasy 4a i 4c

Monika Mojsiewicz

Czwartek 9:10-9:55

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z opinią o dysleksji - klasy 4-6

Monika Mojsiewicz

Piątek 13:10-13:55

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 1a

Dagmara Wojtaluk

Czwartek 11:00-11:45

Zajęcia ortograficzne

Woźniak Hanna

Środa 11:45-12:30

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze „Ja czytam”

Woźniak Hanna

Piątek 14:00-15:30

raz w miesiącu

Zajęcia matematyczne

Katarzyna Kozikowska

Wtorek 15:50-16:35

Zajęcia logopedyczne/ zajęcia dla dyslektyków

Kosińska Elżbieta

Czartek 8:20-9:05

Zajęcia wyrównawczo-kompensacyjne dla dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania dla 3 klasy

Sylwia Marecka

Czwartek 11:00-11:45

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z przyrody

Anna Woroniecka

Poniedziałek 14:00-14:45

Wtorek 13:00-13:45

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 3b

Aleksandra Graf

Środa

7:30-8:15

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki klasa 5c i 6b

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Poniedziałek 7:30-8:15

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki klasa 6b i 5c

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Poniedziałek 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki klasa 6a i 6b

Marlena Zawada-Mandrzejewska

Piątek 7:30-8:15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 3a - czytanie

Bayer Agnieszka

Według harmonogramu raz w miesiącu

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Katarzyna Borkowska

Poniedziałek 15:00-15:45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Krystyna Giemsa

Poniedziałek 12:10-12:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Dominika Strehlke

Czwartek 14:05-15:00

Zajęcia logopedyczne

Korput Izabela

Poniedziałek 11:00-12:00 1b

Poniedziałek 13:00-14:00 1b

Poniedziałek 14:00-15:00 4a

Środa 15:00-16:00 6b

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Małgorzata Kacprzak

Piątek 8:20-9:05

Zajęcia wspomagające rozwój

Małgorzata Łoś

Poniedziałek 7:30-8:15

 

 

 

Dodatkowe informacje