REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Terminarz czynności związanych z rekrutacją do trzyletnich liceów ogólnokształcących, czteroletnich techników i branżowych szkół I stopnia na rok szkolny 2018/2019
Zgodnie z Zarządzeniem Nr 28/2018 Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z dnia 31 stycznia 2018 roku.

(KLIKNIJ W ZDJĘCIE)

TREŚĆ ROZPORZĄDZENIA O TERMINACH REKRUTACJI DO SZKÓŁ ŚREDNICH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

SZKOLNY DORADCA ZAWODOWY 2018

POD KONIEC MARCA 2018 ROKU W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ TYDZIEŃ Z DORADCĄ ZAWODOWYM. ZAPROSIŁAM DORADCÓW ZAWODOWYCH Z PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 1 W BYDGOSZCZY. BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA INDYWIDUALNEJ ROZMOWY LUB UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH GRUPOWYCH.

PSYCHOLOG – DORADCA ZAWODOWY JOANNA BROL

MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA SIĘ PRZEZ E-DZIENNIK (WYSŁANIE MAILA) NA INDYWIDUALNĄ ROZMOWĘ DOTYCZĄCĄ WYBORU SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ DLA UCZNIA i/LUB RODZICA.
PO EGZAMINACH GIMNAZJALNYCH ROKU KAŻDA KLASA TRZECIA BĘDZIE MIAŁA ZE MNĄ SPOTKANIA.

SZKOŁY ZAWODOWE

Zachęcamy do zapoznania się ze spisem szkół zawodowych i techników w Bydgoszczy:

DORADZTWO ZAWODOWE ON-LINE!

GIMNAZJALISTO!
Chcesz skorzystać z porady doradcy zawodowego bez wychodzenia z domu?

DORADZTWO ZAWODOWE  on-line!!!
Skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej: DORADZTWO ZAWODOWE ON-LINE!