NIEZWYKŁY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

Z wielką radością informujemy, że w czwartek 25 stycznia 2018  roku Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi wraz z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy  gościć będą w murach naszej szkoły Annę Marię Wesołowską. Pani sędzia spotka się ze społecznością szkolną: uczniami, nauczycielami i rodzicami.

 

Czytaj więcej: NIEZWYKŁY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

OBIADY SZKOLNE LUTY 2018

Opłata  za   obiady szkolne  za m-c   luty 2018r. wynosi :
10    x    3,50 zł    =     35,00 zł
Wpłat  można  dokonywać  w  dni :       24.01.18r.     25.01.18r.    26.01.18r.    29.01.2018r.
W dniu      08.02.18r.  odbędzie  się     BAL  KARNAWAŁOWY.     Proszę  o informacje  czy dziecko będzie  jadło   obiad  w  tym dniu.

WPŁAT  NALEŻY  DOKONYWAĆ  NA  RACHUNEK  BANKOWY  NR:
        11  1240  6452  1111  0010  7497  6200      
W  OPISIE  NALEŻY UWZGLĘDNIĆ  :

Czytaj więcej: OBIADY SZKOLNE LUTY 2018

98 ROCZNICA POWROTU BYDGOSZCZY DO MACIERZY

20 stycznia br. Bydgoszcz świętowała 98 rocznicę powrotu do Macierzy. Grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrała się na Stary Rynek i wzięła udział w różnych atrakcjach. Odwiedziliśmy m.in. Komisariat Policji Państwowej z początku XX w., pokręciliśmy się na karuzeli wiktoriańskiej (z 1894r.), specjalnie sprowadzonej na te uroczystości z Bielska- Białej, a także poczęstowano nas pysznymi ciasteczkami w kształcie kluczy do naszego grodu! Dodatkową atrakcją tego dnia był zimowy spacer po Wyspie Młyńskiej oraz seans filmowy w Multikinie. Obejrzeliśmy wzruszający, wartościowy film pt." Cudowny chłopak". Film opowiada o chłopcu ze zdeformowaną twarzą i jego trudnej drodze do ludzkich serc...

Zarówno refleksję nad odzyskaną Wolnością naszej małej Ojczyzny - Bydgoszczy - jak i przepiękny, pouczający film - BARDZO POLECAMY !

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Hanna Opara, Ewa Hildebrandt, Joanna Jaracz, Magdalena Wojtecka

"Badam,poznaję, rozumiem"-innowacja w IVb-c.d.

Piątkowe popołudnia wcale nie muszą być nudne! 12 stycznia spotkaliśmy się po lekcjach  i pod czujnym okiem pani Karoliny i pani Doroty poznawaliśmy jakie tajemnice kryją się w mikroświecie.  Mogliśmy z bliska zobaczyć jak wygląda noga muchy, otwór gębowy pszczoły,  włos ludzki i wiele, wiele innych ciekawych preparatów. To, co zobaczyliśmy- narysowaliśmy. To były niezapomniane zajęcia.

FOTOGALERIA

TAJNIKI ZAWODU STRAŻAKA

11 stycznia 2018 roku, na zaproszenie naszego absolwenta- Michała Erdmańskiego oraz dzięki uprzejmości Straży Pożarnej wybraliśmy się całą klasą na ul. Ludwikowo 5 aby bliżej poznać tajniki tego zawodu. Przemiły Pan Krzysztof opowiedział nam  o pracy strażaków, pokazał na jakim sprzęcie  pracują, jak ćwiczą by ciągle być w formie. Mogliśmy poczuć się jak strażacy: siedzieliśmy w wozie strażackim, wspinaliśmy się na ściance wspinaczkowej a nawet byliśmy świadkami alarmu! Kto wie, może kiedyś będziemy tam pracować. Dziękujemy!

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Dodatkowe informacje