MOJE ULUBINE MIEJSCE W SZKOLE

Obecna wystawa jest realizacją projektu "Uczeń niepełnosprawny w szkole integracyjnej", w ramach którego uczniowie niepełnosprawni tworzyli prace plastyczne na temat swojego ulubionego miejsca w szkole. Zaprezentowane prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym. Wystawę dopełniają prace plastyczne uczennicy Zespołu Szkół nr 14, Agnieszki Geściak. Zapraszamy do oglądania ekspozycji od 25 kwietnia do 28 czerwca 2014 roku.


autor pracy: Aleksander Gorgoń 5c "Lubię rysować"

autorka pracy: Julia Waag 5d "Ulubione zajęcia z psem"

autorka pracy: Kasia Adamczyk 6a "Mój plac zabaw"

 

autorka pracy: Aleksandra Orłowska 4b "Mój świat marzeń"

 

autor pracy: Mariusz Kubiak Id GIM "Codzienność na węzłach przesiadkowych"

 

 autorka pracy: Liliana Nowakowska 4a "Moja ulubiona lekcja"

autor pracy: Szymon Gorgoń 4b "Na placu jest wesoło"

autor pracy: Paweł Poznański IIc GIM "Titanic"


 

 

Dodatkowe informacje