WARSZTATY KULINARNE

11.03. odbyły się warsztaty kulinarne podczas, których młodsi uczniowie naszej szkoły upiekli pyszne babeczki. Naszym Szefem Kuchni była Pani Ania Adamska. Żmudny proces tworzenia zaczęliśmy oczywiście od przygotowania miejsca pracy i umycia rąk. Wiele radości sprawiło dzieciom odmierzanie, mieszanie, przelewanie, przesypywanie, nakładanie ciasta. W czynnościach tych służyły pomocą Panie Basia Głowacka i Asia Mielewczyk. Czekając na efekt naszej pracy pokolorowaliśmy obrazki, a później przygotowaliśmy stół biesiadny. Czasu pieczenia naszych wyrobów pilnował jedyny chłopiec w gronie. Jakież pyszne były babeczki i kisielki...Mniam, mniam!!! Na koniec każde dziecko otrzymało prezent od organizatora warsztatów - firmy Delecta.

Izabela Siegert