„Niepodległa. Lubię to!”

Dwunastego grudnia delegacja uczniów z naszej szkoły uroczyście przekazała Dyrekcji Muzeum Oświaty w Bydgoszczy pamiątkowe wpisy złożone w księdze „Niepodległa. Lubię to!”
Swoje refleksje zapisali w niej uczniowie klas: 1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 2c, 3a, 4c, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 8a oraz 3d i 3b gimnazjum. Podpisy złożyli również: Dyrekcja Szkoły, Wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, chętni nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów.
Tym samym został zakończony projekt pn. „Niepodległa. Lubię to!” – realizowany w naszej szkole w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.
Za wszystkie zapisane myśli i złożone podpisy – bardzo dziękuję.
A uczniom: Aleksandrze z kl. 6a oraz Weronice, Dariuszowi, Szymonowi, Piotrowi i Kamilowi z kl. 7a dziękuję za wzorową postawę podczas uroczystości.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Dominika Strehlke