INTEGRACYJNA BIESIADA BOŻONARODZENIOWA

Klasa 6d wraz z rodzicami postanowiła w tym roku odejść od tradycyjnej szkolnej wigilii i zorganizować biesiadę w restauracji „Ogniem i mieczem” w Bydgoszczy. Podczas kilkugodzinnej zabawy połączyliśmy wszystkie przypadające w grudniu uroczystości. Biesiadę zorganizowaliśmy dokładnie 3 grudnia, by uczcić  Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, 6 grudnia były Mikołajki a już za parę dni Święta Bożego Narodzenia. Dlatego nie zabrakło wspólnie śpiewanych kolęd, Mikołaja, który przyniósł dzieciom i rodzicom niespodziewane upominki, zabaw rodzinnych na Boże Narodzenie, suto zastawionego stołu oraz symbolicznego, smacznego tortu z napisem JA - TY - MY RAZEM. Był to niezapomniany a zarazem niepowtarzany, magiczny wieczór pełen wrażeń za który jako wychowawcy bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że w ten świąteczny czas nikogo nie zabrakło przy naszym 41 osobowym, wigilijnym stole a wszystkie troski i zmartwienia choć na chwilę odeszły w zapomnienie.
ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Joanna Czaplewska