IX Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy

Ognisko Misyjne „Communio” przy Szkole Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy zaprasza na IX Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy
pod hasłem: „Podajmy ręce, by pomóc więcej” - mój szkolny kolega z Rwandy i Burundi.

Konkurs obejmuje następujące kategorie:
 *  Kategoria I – dzieci przedszkolne: praca plastyczna – zakładka do książki nawiązująca do hasła konkursu, wykonana dowolną techniką plastyczną; o długości nie większej niż 25 cm.
*  Kategoria II – uczniów kl. I-III SP: praca plastyczna – kartka świąteczna nawiązująca do hasła konkursu, wykonana dowolną techniką plastyczną; format A5.
*  Kategoria III – uczniowie kl. IV-VI SP: album ze zdjęciami i informacjami nawiązujący do hasła konkursu, wykonany dowolną techniką zawierający od 5 do 10 stron w formacie A4.
*  Kategoria IV – uczniowie kl. VII-VIII i gimnazjum: praca literacka – list do szkolnego kolegi/koleżanki w Rwandzie lub Burundi napisany odręcznie, nawiązujący do hasła konkursu. Minimum ½ (połowa) strony A4. Do wyboru:
a)    list w języku polskim
LUB
b) list w języku obcym (angielskim lub niemieckim)