KONKURS "SCRATCHEM PO BYDGOSZCZ"

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły do udziału w konkursie „SCRATCHEM PO BYDGOSZCZY”.
Zadanie polega na stworzeniu gry w programie Scratch nawiązującej np. tłem, duszkiem bądź innym pomysłem do naszego miasta Bydgoszczy.
Konkurs trwa od  08.10.2018 -26.10.2018r. Stworzoną przez siebie grę udostępnij linkiem na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , bądź przekaż plik na pendrive do organizatorów konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, klasę autora projektu.

Spróbuj swoich sił w Scratchu!!! A może właśnie Ty wygrasz! Czekamy na Wasze projekty i pomysły!

Organizatorzy:
 A. Prokopowicz, B. Szurpita, A. Tarczyńska