WARSZTATY JĘZYKOWE EUROWEEK

Zapraszamy chętnych uczniów  klas VI-VIII do udziału w warsztatach szkoleniowych z języka angielskiego z native speakerami w Kotlinie Kłodzkiej w dniach 14-18 października 2018 r. Część zajęć będzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru.
Poziom języka angielskiego zostanie dopasowany do grupy. Istnieje możliwość tłumaczenia niektórych zajęć. Program organizowany jest przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu, Together Europe, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Akademią Morską w Szczecinie, przedstawicielami konsulatów, ambasad oraz parlamentarzystów europejskich.
Koszt uczestnictwa w projekcie (zakwaterowanie, wyżywienie i zajęcia z native speakerami)  to 360 zł plus koszt dojazdu (autokar około 160 zł)
Zaliczka bezzwrotna 160 zł płatna do 14 września 2018 r. Reszta kwoty płatna do 10 października 2018 r.
Chętnych proszę o kontakt z p. Martą Semrau i Ewą Kożuchowską. Ilość miejsc ograniczona.

Dlaczego warto pojechać? Oto kilka opinii uczestników zaczerpniętych z Internetu:

„Na EuroWeek'u było bardzo fajnie. Na pewno pojadę na kolejne edycje (zimowe i letnie). Poznałam nowych ludzi i zmotywowałam się do nauki języka angielskiego”.

„To był mój drugi EuroWeek. Tak jak poprzednio, było naprawdę wspaniale. Przez kilka dni poznałam wiele niesamowitych osób - zarówno wolontariuszy, jak i rówieśników. Wszyscy byli pełni pozytywnej energii i dzięki temu szybko przełamywaliśmy bariery językowe. Jestem pewna, że na długo zapamiętam ten obóz”.

„EuroWeek był dla mnie super przeżyciem. Poznałam wielu nowych, wspaniałych ludzi, w tym wolontariuszy. Podszlifowałam swój angielski oraz miło spędziłam czas. Wolontariusze, którzy odgrywali tutaj główną rolę byli otwarci, mili oraz kreatywni. Zajęcia z nimi były bardzo ciekawe. Ten EuroWeek był moim pierwszym, ale na pewno nie ostatnim!”

„EuroWeek jest bardzo fajnym wydarzeniem społeczno-kulturalnym. Ten tydzień zmotywował mnie do większej ilości czasu spędzonego nad językiem angielskim. Poznaliśmy ciekawych ludzi z wielu europejskich, afrykańskich oraz amerykańskich państw. EuroWeek bardzo pomaga w uczeniu się języka angielskiego. Na pewno pojadę na kolejne edycje”