Wolontariusze z naszej szkoły na Arenie Artego

W ramach wolontariatu szkolnego 15 uczniów z najstarszych klas gimnazjum pomagało w przygotowaniu imprezy organizowanej na Arenie Artego w Bydgoszczy. Wydarzenie odbyło się w sobotę 19 maja 2018 r. i nosiło tytuł „Pełna łaski” (było ono związane z uroczystością Zielonych Świątek). Nasza młodzież przybyła na miejsce tuż przed godziną 16:00. Wolontariusze otrzymali identyfikatory oraz koszulki i mieli za zadanie przygotować halę poprzez oznaczenie przejść, a następnie udzielać informacji uczestnikom spotkania. Następnie wolontariusze również wzięli udział w koncercie zespołu „Nie ma Go tu” oraz mogli wysłuchać prelegenta ks. Dominika Chmielewskiego SDB. Swoją pomoc i działanie zakończyli o godzinie 21:00.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu w ramach wolontariatu!

Dorota Kiedrowska