POMÓŻ JASIOWI

Jasiu jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy. Od września 2018 powinien zacząć naukę w klasie VII. Niestety, nie może opuścić szpitala. Od dwóch lat walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Lekarze wyczerpali już wszystkie dostępne (refundowane) leki. W tej chwili jedyną nadzieją dla Jasia jest bardzo drogi i NIEREFUNDOWANY lek o nazwie BLINATUMOAB. Jasiu 2 lipca musi przyjąć pierwszą dawkę leku. Jaś to Wojownik. Dzielnie znosi wszystko. Robię wszystko, by przy nim się uśmiechać, ale czasem muszę go zostawić na chwilę. Wyjść z oddziału. Płakać. Z bezsilności, niemocy, przerażenia. Bo jedyna nadzieja dla Jasia to inni ludzie, tacy jak Ty. Dlatego ja, tata, błagam Cię o pomoc! Pomóż mi zebrać pieniądze na lek dla Jasia i uratuj jego życie. Innej szansy nie mamy...