AKCJA SPORT GENERACJA 2018

21 maja na stadionie lekkoatletycznym im. Zdzisława Krzyszkowiaka  przy ul. Gdańskiej odbyły się  zawody sportowe dla klas IV – VI pod hasłem Akcja Sport Generacja 2018. Organizatorem imprezy była fundacja Wychowanie przez Sport.
 Początkiem rywalizacji był Bieg integracyjny Waterrr RUN z udziałem wszystkich zgromadzonych uczniów wraz z zaproszonymi gwiazdami sportu. Zmagania młodych sportowców poprzedziła wspólna rozgrzewka. Następnie rozegrano trzy konkurencje lekkoatletyczne: bieg sprinterski, bieg płotkarski oraz bieg na dystansie 200m.
         Alicja Joachimiak z klasy 4d wygrała rywalizację klas czwartych w biegu sprinterskim oraz w biegu na dystansie 200m.
Impreza była okazją zarówno do sportowej rywalizacji, jak i świetnej zabawy.   Konkursy z nagrodami i owoce po każdej konkurencji – umilały czas i dodawały sił do podjęcia następnej.
Wszystkim uczniom SP 12, którzy brali udział w zawodach należą się gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły.
        Gratulacje!!!