DRZWI OTWARTE 2018

10 marca mieliśmy przyjemność zaprosić na Drzwi Otwarte szkoły przyszłych pierwszoklasistów wraz z ich rodzicami. Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji.

Po oficjalnym powitaniu przez dyrektora szkoły Katarzynę Borkowską, goście wysłuchali koncertu Małej Orkiestry i oczarowani zostali występem grupy cyrkowej Magik. Dzieci pod opieką wolontariuszy mogły uczestniczyć w zajęciach ruchowych, matematycznych, logopedycznych, kulinarnych, muzycznych, językowych czy masażu leczniczym. Wykonały zabawkę z kółkiem Misyjnym. Bardziej odważni zdecydowali się na doświadczenia fizyko- chemiczne czy mikroskopowanie. Można też było spróbować swoich sił w kodowaniu trasy z Ozobotami oraz posterować robotami Lego Minstroms. Miłośnicy tańca korzystali z warsztatów tanecznych.

Nie zabrakło też chętnych do ćwiczeń na Orliku czy z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą. Rodziców zaprosiliśmy na rozmowy nt. innowacji i funkcjonowania szkoły. Pomogliśmy w elektronicznej rekrutacji a na koniec zaprosiliśmy na przepyszne domowe ciasta. Dwie godziny minęły bardzo szybko i żal było się żegnać. Na szczęście spotkamy się już niedługo na zajęciach programu adaptacyjnego!

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI FOT. G. IDZIKOWSKI