12 treningów za nami!

Podsumowanie I semestru działalności szkółki biegowej „Biegamy po szkole”
Biegamy od października 2017. Jest nas dwadzieścioro. Część przychodzi regularnie, a część sporadycznie. Prawie zawsze w soboty spotykamy się w różnych miejscach i biegamy – po lasach, ulicach i parkach. W słońcu i mrozie, w deszczu i błocie, rano lub wieczorem, gdy nam się bardzo chce i gdy nam się nie chce wcale. Czasem jest nas kilkanaścioro, a czasem tylko kilku. Bywa, że dołączają do nas dorośli biegacze. Nie biegamy na czas, a dla przyjemności, rekreacyjnie, by przy okazji pogadać i się pośmiać. To zajęcia dodatkowe, nikt do niczego nikogo nie zmusza, ale za systematyczność najwytrwalsi zostali nagrodzeni szóstkami w ramach zajęć wychowania fizycznego. Drugą nagrodą będzie już wkrótce trening w Sport Factory na bieżni i rowerkach, a na koniec regeneracja w saunie.
Kolejny trening już za kilka dni. Jeśli jesteś uczniem II lub III kl. gimnazjum w naszej szkole i chcesz do nas dołączyć, zgłoś się do Pani Oli Tatulińskiej.

Pozdrawiamy biegowo – podopieczni szkółki „Biegamy po szkole” (KLIKNIJ W ZDJĘCIE)