SUKCESY NASZYCH NAUCZYCIELI

O naszej nauczycielce Pani Oli Tatulińskiej i naszej szkole w miniony czwartek napisali w Expressie Bydgoskim!

Pani Ola, choć z zawodu nauczycielka języka polskiego, z zamiłowania jest maratonką i triathlonistką. Artykuł opisuje, jak spełniła wszystkie marzenia i zrealizowała wszystkie cele na 2017 rok. Zmotywowała do działania też innych, w tym naszych uczniów. Jak sama mówi na swoim blogu: „To radość tych osób jest dla mnie najcenniejszą nagrodą”. Dodaje: „Dziękuję tym, którzy przyczynili się do moich małych wielkich sukcesów”.
Życzymy Pani Oli, by 2018 obfitował w kolejne sportowe sukcesy, a Wam z kolei brania przykładu z naszej polonistki, motywacji i samodyscypliny. „Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko chcieć!”.
Zapraszamy Was do lektury.

(KLIKNIJ W ZDJĘCIE)