W "KRÓLEWSKIEJ GRZE" RÓWNIEŻ ODNOSIMY SUKCESY!!!

9 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 im. Dra Jordana w Bydgoszczy  odbyły się zawody szachowe bydgoskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

- Michał Szymański
- Aleksander Gołofit
- Libront Izabela
- Libront Emilia
- Adam Gołofit
- Najmowicz Jan
- Wojciech Podolski

Reprezentacji naszej szkoły walczyli z najlepszymi zawodnikami w Bydgoszczy i jako debiutanci mogą się pochwalić dobrymi wynikami. Najlepiej wypadł Jan Najmowicz, który zamknął pierwszą dziesiątkę natomiast nasz najmłodszy kolega z drużyny Michał Szymański był najlepszym zawodnikiem w swoim roczniku wygrywając z starszymi od siebie. Każdy uczeń w naszej szkole może więc odnieść swój sukces, tego życzymy w Nowym Roku 2018 wszystkim naszym uczniom i aby wygrać trzeba ćwiczyć. Zajęcia szachowe w naszej szkole odbywają się w środę od 16.30 w sali 28. Zapraszamy chętnych szczególnie dziewczyny, ponieważ mieliśmy szansę na pokonanie jeszcze parę szkół, ale jeden zespół był osłabiony brakiem jednego zawodnika co miało wpływ na utratę cennych punktów. Mamy zamiar w następnych rozgrywkach stanąć na podium i trzymajcie za nas kciuki.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Opiekun