KONKURS URZĘDU MIASTA BYDGOSZCZ

W listopadzie 2017 roku uczniowie klas 1-3 z naszej szkoły, uczęszczający do świetlicy szkolnej, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy, Referat Obsługi Prezydenta Miasta. Na coroczny konkurs organizowany przez prezydenta wpłynęło 76 prac z 10 bydgoskich szkół podstawowych. Zadanie polegało na stworzeniu kartki świątecznej, która stanie się oficjalną kartką bożonarodzeniową prezydenta Bydgoszczy i przewodniczącego Rady Miasta.
Pośród prac wyróżnionych znalazły się także prace naszych dwóch uczennic: Hani Sowińskiej z kl. 3a i Zosi Gaca z kl. 3c. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, które wręczył prezydent Rafał Bruski. Serdecznie GRATULUJEMY!! Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do fotogalerii.

Monika Korpal