BIEGAMY I POMAGAMY

Pod koniec listopada, w niedzielę i do tego wcześnie rano, uczniowie klasy 3D gimnazjum (J. Szuberga, A. Sardaryan, K. Kozłowski, Ł. Fiszer oraz W. Gandziarowski) wybrali się do Puszczy Bydgoskiej, jako wolontariusze, by wesprzeć akcję charytatywną ProNatuRun - Bieg dla Fabiana. Chłopiec jest bardzo chory i potrzebne są fundusze na jego leczenie, które zbierano poprzez organizatorów biegu oraz przez stronę internetową www.poprostupomagam.pl, gdzie możliwe było przekazanie darowizny na leczenie chłopca. Warto podkreślić, że młodzież z naszej szkoły sama wyszła z inicjatywą pomocy przy organizacji biegu, pokazując, że los chorych dzieci nie jest im obojętny. Natomiast tydzień później nauczycielki z naszej szkoły również wsparły akcję charytatywną, tym razem dla chorej Izy, biorąc udział w II Mikołajkowym Biegu na 5km, który odbył się nad Kanałem Bydgoskim.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII