Jasełka

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w ostatni dzień przed przerwą świąteczną w radosny nastrój wprowadzili nas uczniowie i nauczyciele, którzy przygotowali Jasełka.

Klasy I-III obejrzały piękne przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. III a pod opieką p. Aleksandry Jóźwiak i p. Arlety Krasoń.

Dla uczniów klas IV-VI swoje Jasełka zaprezentowali ich rówieśnicy pod kierunkiem p. Liliany Gaul.

Uczniowie kl. VII i Gimnazjum swoje Jasełka przenieśli w czasy współczesne. Taki scenariusz  widowiska przygotowały wspólniep. Dorota Kiedrowska i uczennica Amelia Szymańska.

Z serca dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji w sali gimnastycznej p. Krzysztofowi, p. Heniowi i p. Arkowi za oprawę świetlną.