Niezapomniana okazja kontaktu z żywym językiem!!! Weź udział!

Zapraszamy chętnych uczniów   klas VI-VII do udziału w warsztatach szkoleniowych z języka angielskiego z native speakerami w Kotlinie Kłodzkiej w dniach 8-12 marca 2018 r.
Część zajęć będzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru.
Poziom języka angielskiego zostanie dopasowany do grupy. Istnieje możliwość tłumaczenia niektórych zajęć. Program organizowany jest przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu, Together Europe, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Akademią Morską w Szczecinie, przedstawicielami konsulatów, ambasad oraz parlamentarzystów europejskich.

Koszt uczestnictwa w projekcie (zakwaterowanie, wyżywienie i zajęcia z native speakerami)  to 360 zł plus koszt dojazdu (autokar około 160 zł)
Zaliczka bezzwrotna 160 zł płatna do 10 stycznia 2018 r. Reszta kwoty płatna do 9 lutego 2018 r.
Chętnych proszę o kontakt z p. Martą Semrau i Ewą Kożuchowską.  Ilość miejsc ograniczona.

Dlaczego warto pojechać? Oto kilka opinii uczestników zaczerpniętych z Internetu:

„Na EuroWeek'u było bardzo fajnie. Na pewno pojadę na kolejne edycje (zimowe i letnie). Poznałam nowych ludzi i zmotywowałam się do nauki języka angielskiego”.

„To był mój drugi EuroWeek. Tak jak poprzednio, było naprawdę wspaniale. Przez kilka dni poznałam wiele niesamowitych osób - zarówno wolontariuszy, jak i rówieśników. Wszyscy byli pełni pozytywnej energii i dzięki temu szybko przełamywaliśmy bariery językowe. Jestem pewna, że na długo zapamiętam ten obóz”.

„EuroWeek był dla mnie super przeżyciem. Poznałam wielu nowych, wspaniałych ludzi, w tym wolontariuszy. Podszlifowałam swój angielski oraz miło spędziłam czas. Wolontariusze, którzy odgrywali tutaj główną rolę byli otwarci, mili oraz kreatywni. Zajęcia z nimi były bardzo ciekawe. Ten EuroWeek był moim pierwszym, ale na pewno nie ostatnim!”

„EuroWeek jest bardzo fajnym wydarzeniem społeczno-kulturalnym. Ten tydzień zmotywował mnie do większej ilości czasu spędzonego nad językiem angielskim. Poznaliśmy ciekawych ludzi z wielu europejskich, afrykańskich oraz amerykańskich państw. EuroWeek bardzo pomaga w uczeniu się języka angielskiego. Na pewno pojadę na kolejne edycje”