"ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA"

Kolejna edycja akcji
"ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA"
ponownie w naszej szkole

Przypominamy, że uczniowie klasy IIIB gimnazjum wraz z wychowawcami już po raz drugi organizują zbiórkę darów dla Bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt.
Sprawmy, żeby i dla tych najbardziej pokrzywdzonych przez los istot Święta były czasem wyjątkowym...
Jak można pomoc? Co zbieramy?
* suchą i mokrą karmę dla psów
* suchą i mokrą karmę dla kotów
(ze względów bezpieczeństwa, prosimy aby karma była w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach)
* wszelkie materiały wyściółkowe - koce, ręczniki, pościel
* przysmaki i smakołyki dla psów i kotów
* zabawki gryzaki, kości, gumowe piłeczki
Dary dla bydgoskich bezdomniaków można przynosić
do dnia 11 grudnia, do sali 21.
Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować za przyniesione już podarunki. A jest ich już naprawdę dużo.
Zapraszamy do sali 21, proszę zobaczyć, ile już uzbieraliśmy !!!
Finał akcji odbędzie się 12 grudnia. Tego dnia klasa IIIB gimnazjum wraz z wychowawcami i z pomocą rodziców uroczyście przekaże schronisku wszystko to, co udało się nam uzbierać.
Joanna Juryś

Dziękujemy za okazaną wrażliwość, serce i pomoc !!!
Uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawcami: Panią Joanną Juryś i Panią Kingą Strzelec