CITY TRAIL JUNIOR ROZPOCZĘTY

W niedzielny poranek 15.10.17 rozpoczął się cykl biegów przełajowych zwanych CITY TRAIL JUNIOR. Zawody obywają się na leśnych ścieżkach parku w Myślęcinku. Nasza Szkoła bierze czynny udział już czwarty rok z rzędu. Do biegu przystąpili uczniowie z klas 3-7 SP oraz 3 gim. Najmłodsi zmierzyli się z dystansem 600m - Julia Glińska zajęła bardzo wysokie 2 miejsce, gdzie konkurencja była liczna. Na 600m pobiegł również ambitnie J. Leocha. Natomiast na dystansie 1 km Agata Całbecka uplasowała się na bardzo wysokiej 2 pozycji. E. Wojciechowska oraz P. Rohde także przebiegli ten dystans. Gimnazjaliści pokonali dystans 2km w składzie J. Szuberga, D. Nowak oraz Ł. Fiszer.
                WIELKIE GRATULUJE ! ! !
    Mamy na kącie pierwszą turę, a tylu nas już pobiegło. Ciekawe co będzie w następnych seriach, a jest ich aż 6. Dla nas najważniejsze jest to, abyśmy mogli aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, bez większego stresu, nie musimy osiągać wysokich wyników sportowych. Jeżeli lubisz truchtać, biegać czy spacerować zapraszam do wspólnej zabawy.

KINGA ZAMIATOWSKA