"APETYT ROŚNIE W MIARĘ JEDZENIA". KOLEJNA EDYCJA CITY TRIAL JUNIOR.

Już 4 rok z rzędu uczniowie naszej szkoły będą startować w prestiżowym cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL JUNIOR. Zawody odbywają się raz w miesiącu w niedzielę przez pół roku, bez względu na warunki atmosferyczne. Nie chodzi tu o wyniki, ale o aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. O obcowanie z przyrodą w towarzystwie rodziny, przyjaciół i pozytywnie zakręconych ludzi. Przy okazji uczymy się organizować czas wolny z korzyścią dla naszego organizmu. Przez systematyczne truchtanie po leśnych traktach parku w Myślęcinku, hartujemy się, dbamy o harmonijny rozwój psychofizyczny, przełamujemy nasze bariery, wzmacniamy poczucie swoich wartości, uczymy nasz organizm adaptacji do każdych warunków atmosferycznych jak i bytowych.

Emocje jakie nam towarzyszą w czasie zawodów, za pewne są niezrozumiałe dla tych, którzy nie spróbowali. Endorfiny, które się wyzwalają w czasie wysiłku fiz., po przekroczeniu mety są całym sednem tego po co to robimy i chcemy jeszcze raz się tak poczuć. APETYT na zdrowie rośnie z biegu na bieg.
PODSUMOWUJĄC:
STARTUJEMY 15.10.17 niedziela godz. od 9:00 Polana Różopole w Myślęcinku. Dystanse są dostosowane do kategorii wiekowych od 300m do 2km. Po więcej informacji zapraszam do mnie lub na stronę www.citytrail.pl
Zgłaszamy się bezpośrednio przez portal lub prze ze mnie. ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA  na ścieżkach biegowych.

Kinga Zamiatowska

Dodatkowe informacje